Ballina Magazina Fifi flet për rrugëtimin e saj 10 vjeçar në muzikë që nga...

Fifi flet për rrugëtimin e saj 10 vjeçar në muzikë që nga audicioni i parë


Postimi i radhës në llogarinë e Fifi-it i dedikohet punës së saj dhe dashurisë së publikut për plot 10 vitet e fundit.

Me një foto të shkrepur në aeroportin e Roma-Fiumicino, ajo shkruan:

“Kam enderru diten qe ka me fillu me shku me i vizitu e mu argetu bashke me shqipet ne mergim.. Kam enderru diten qe te medhenje e te vegjel me i kendu fjale per fjale tekstet e kengeve te mija .. Kam enderru diten qe me marr dashni prej publikut .. ka edhe shume gjera tjera po spo i them te gjitha .. Sot jane bere 10 vjet prej audicionit tim te pare .. 10 vjet prej nisjes te ketij rrugetimi kaq te lodhshem por aq pasionant .
PUBLIK I DASHTUN .. Po tmos ishit ju qe me rrini afer , po tmos ishit ju qe me mbeshtesni e e doni muziken tem , une akoma do isha thjeshte nje goce e panjohur qe ben Vija melodike neper studiot e prishtines .. faleminderit”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!