Postimi i radhës në llogarinë e Fifi-it i dedikohet punës së saj dhe dashurisë së publikut për plot 10 vitet e fundit.

Me një foto të shkrepur në aeroportin e Roma-Fiumicino, ajo shkruan:

“Kam enderru diten qe ka me fillu me shku me i vizitu e mu argetu bashke me shqipet ne mergim.. Kam enderru diten qe te medhenje e te vegjel me i kendu fjale per fjale tekstet e kengeve te mija .. Kam enderru diten qe me marr dashni prej publikut .. ka edhe shume gjera tjera po spo i them te gjitha .. Sot jane bere 10 vjet prej audicionit tim te pare .. 10 vjet prej nisjes te ketij rrugetimi kaq te lodhshem por aq pasionant .
PUBLIK I DASHTUN .. Po tmos ishit ju qe me rrini afer , po tmos ishit ju qe me mbeshtesni e e doni muziken tem , une akoma do isha thjeshte nje goce e panjohur qe ben Vija melodike neper studiot e prishtines .. faleminderit”

https://www.instagram.com/p/B9bqwoUH4rw/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!