Këngëtarja e njohur, Fifi së fundmi ka realizuar një tatuazh në krahun e saj. Në Instastory, ajo ka publikuar pamjen se si duket tatuazhi dhe çfarë kuptimi ka.

Në krahun e saj shihet një bòmbë dhe një vogëlush i ulur në një lisharëse të vàrur në mjetin shpérthyes. Fifi tregon se ky tatuazh lidhet direkt me atë çfarë ajo ka kaluar në jetë.

“Unë jam çfarë kam kaluar”,shkruan këngëtarja krah imazhit të tatuazhit.

Kujtojmë se aktualisht Fifi po punon për bashkëpunimin me Remzie Osmanin i cili do të vijë së shpejti për publikun.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!