Ballina Showbiz Fifi bën tatuazhin e ri, kuptimi është shumë domethënës (FOTO+VIDEO)

Fifi bën tatuazhin e ri, kuptimi është shumë domethënës (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Fifi së fundmi ka realizuar një tatuazh në krahun e saj. Në Instastory, ajo ka publikuar pamjen se si duket tatuazhi dhe çfarë kuptimi ka.

Në krahun e saj shihet një bòmbë dhe një vogëlush i ulur në një lisharëse të vàrur në mjetin shpérthyes. Fifi tregon se ky tatuazh lidhet direkt me atë çfarë ajo ka kaluar në jetë.

“Unë jam çfarë kam kaluar”,shkruan këngëtarja krah imazhit të tatuazhit.

Kujtojmë se aktualisht Fifi po punon për bashkëpunimin me Remzie Osmanin i cili do të vijë së shpejti për publikun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!