Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet më të komentuar dhe shpesh herë kanë qenë në qendër të mediave rozë. Kjo për faktin se janë përfolur disa herë një ndarje, mirëpo kanë rezultuar thjesht thashetheme ose le ta pranojmë që jo pak herë ato “ndarje” ishin të skenuara nga reperi i talentuar.

Pavarësisht gjithçkaje, çifti në fjalë duken shumë të lumtur bashkë dhe këtë na e tregojnë me postime dhe dedikime të ndryshme në rrjetet sociale, sa kanë shkuar deri aty ku e quajnë njëri-tjetrin “burrë e grua”.

Ndahen Fero dhe Arbenita? Ky është detaji që mendohet se ishte ...

Në një intervistë për “Prive” ai ka treguar për marrëdhënien me Arbenitën dhe shumë detaje të tjera.

Ai tha se Arbenita është shumë xheloze nga natyra, më xheloze se reperi dhe më tej shtoi se koleget kanë flirtuar me të, por tani jo më meqë reperi është i zënë.

Kur u pyet nëse ka “sextape”, Fero u përgjigj “plot”, por sigurisht pa treguar se me kë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!