Ballina Showbiz Fero tallet keq me këngëne re të Noizyt (VIDEO)

Fero tallet keq me këngëne re të Noizyt (VIDEO)

Para pak ditësh Noizy ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikor të titulluar “Nuk je bad”.

Në këto ditë të vështira izolimi, reperi u ka dhuruar fansave të tij një tjetër hit për t’i shoqëruar, këngë të cilën eka shoqëruar edhe me videoklip ku sigurisht nuk mungojnë femrat e bukura dhe makinat luksoze.

Reperi ka lajmëruar së shpejti publikimin e albumit të tij të rradhës, mirëpo siç duket kjo këngë e fundit nuk është pritur mirë nga reperi Fero i cili e ka ironizuar Noizyn siç mund ta shihni në videot e mëposhtme ku teksa ndodhet në makinë vendos një këngë të Noizyt me motrat Mustafa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!