Para pak ditësh Noizy ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikor të titulluar “Nuk je bad”.

Në këto ditë të vështira izolimi, reperi u ka dhuruar fansave të tij një tjetër hit për t’i shoqëruar, këngë të cilën eka shoqëruar edhe me videoklip ku sigurisht nuk mungojnë femrat e bukura dhe makinat luksoze.

Reperi ka lajmëruar së shpejti publikimin e albumit të tij të rradhës, mirëpo siç duket kjo këngë e fundit nuk është pritur mirë nga reperi Fero i cili e ka ironizuar Noizyn siç mund ta shihni në videot e mëposhtme ku teksa ndodhet në makinë vendos një këngë të Noizyt me motrat Mustafa.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!