Ami dhe Ermali janë një nga çiftet më të dashura për publikun shqiptar, e kjo fòrcòhet padýshim nga fakti se të dy janë dy figura publike dhe shumë të suksesshëm në atë që bëjnë.

Lidhja e tyre u krijua në sytë e publikut dhe u rrit së bashku me famën dhe shkallët e suksesit që ata ngjitën së bashku nga “Portokalli” për të mbërritur këtu ku janë.

9 shtatori duket të jetë një datë tejet e veçantë për ta, pasi sot festojnë 10 vite martesë.amardatoska

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ami ka bërë një dedikim shumë të bukur, ku shkruan se janë me shpirtin plot dhe të qartë se çfarë i prét në 10 vitet e ardhshme.

Sakaq, në fotot e publikuara ajo ka zbùluar edhe surprízën që Ermali ka menduar për të, një darkë romantike buzë detit vetëm për të dy.amardatoska

Si sot 10 vite me pare u betuam ne altar per dashurine @ermalmamaqiofficial ❤! Jemi dashuruar,rritur,argetuar bashke.Kemi perjetuar sfídat dhe sukseset bashke ne cdo hap. Sot kemi 2 mrekullite tona Sia & Joel ❤❤ Jemi të qartë për cfare na pret 10-vjeçarin tjeter…ndaj jemi me shpirtin plot! Te dua njesoj @ermalmamaqiofficial Me ty përjetë!!!
(S’kam ku shkoj pa @amievent_official 🙈 …Surpríze kte here nga #mylove dhe shijokan shume kto surprizat ne fakt)

Kujtojmë se ata janë prindër të dy fëmijëve Joeli dhe Sia, me të cilët ndàjnë shpesh foto në rrjetet sociale.

Vitet e fundit të dy janë fokusuar në botën e biznesit dhe na kanë munguar në televizion, ndonëse Ermalin e kemi parë në ekranin e madh të kinemasë.amardatoska

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!