Ballina Showbiz Era Istrefi publikon këngën e re me këngëtarin e njohur (VIDEO)

Era Istrefi publikon këngën e re me këngëtarin e njohur (VIDEO)

Covid-19 s’është më pengesë!Pak ditë më parë, Era Istrefi njoftoi se situata me koronavirusin dhe disa çështje juridike kishin ndikuar edhe në projektet e saj muzikore.

Vonesat për një projekt të ri, këngëtarja i shpjegonte kështu:

“Janë disa cështje juridike të cilat janë shumë të mërzitshme t’jua shpjegoj. E kam kompesuar këtë kohë me punë por për shkak të virusit (albumi) po vonohet”.

Pas një pauze të gjatë, publikohet kënga e Era Istrefit me dy ...

Por tashmë s’ka më pengesa. Kënga më e re e Era Istrefit me dy artistë të huaj është publikuar në YouTube.

Bëhet fjalë për Ilkay Sencan dhe Arash, me të cilët artistja ka sjellë bashkëpunimin e ri të titulluar “No maybes”.

Këngëtarja shqiptare e cila këndon në dy gjuhë, anglisht dhe shqip, e ka sjellë këtë projekt në kohën më të nevojshme për fansat e saj, të cilët po presinin me muaj të tërë një hit të Erës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!