Këngëtarja Era Istrefi nuk ka pasur shumë paraqitje kohëve të fundit 

Në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram Era Istrefi derisa bën thirrje që të “rrihet brenda”.

This image has an empty alt attribute; its file name is oki-1.jpg

Megjithatë, në fotot e postuara Era paraqitet tepër séksi derisa thekson fytyrën e saj dhe gjoksin.

Era kishte lansuar vitin e kaluar një këngë me Nora Istrefin dhe disa bashkëpunime por që nuk ka lansuar një solo këngë që i është afruar as për se afërmi këngës “BonBon”, me të cilën Era arriti famë ndërkombëtare.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!