Ballina Showbiz Enca vazhdon të ndjejë dhìmbjen e fàtkeqësìsë

Enca vazhdon të ndjejë dhìmbjen e fàtkeqësìsë

Muajin e kaluar, këngëtarja Enca Haxhia pësoi humbjen e madhe.
Babai i saj ndërroi jetë, ndërsa lajmin e hìdhur ajo e ndau me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja u shpreh se këto janë ditë të vështira për të, megjithatë nuk preferoi ta ndajë dhìmbjen e madhe me publikun.
Për faktin që nuk mbajti zi për të atin dhe iu rikthye muzikës me projekte të reja si dhe publikoi foto në Instagram, Enca u kryqézua nga një pjesë e fansave të saj.
Kështu, edhe njëherë ajo sqaroi se preferon ta mbajë larg Instagram-it dhìmbjen e saj.

E pyetur për gjendjen e saj shpirtërore pas humbjes së të atit, këngëtarja u përgjigj:

“Të tregohem e sinqetë, shumë e miksuar. Sidomos këto ditë që kam pasur më shumë kohë ‘t’i ndjej ndjenjat e mia”.


Gjithashtu, dikush e pyet Encën si është në gjendje të publikojë foto ku shfaqet e lumtur menjëherë pas ndàrjes nga jeta të personit të saj të shtrenjtë.

“Hera e parë dhe e fundit që flas për këtë temë këtu. Askush nuk e di se çfarë ndodh pas Instagram-it, sesi i përjetoj unë dhe familja ime gjërat dhe askujt nuk i intereson/dhémb për atë temë më shumë se mua, ndaj në të vërtetë nuk i detyrohem askujt asnjë përgjigje, por meqë ma pyetët shpesh.

Jam shumë reale me ju, por gjërat që janë më me vlerë për mua s’do t’i trajtoja kurrë si tema Instagram-i.

Instagram-i nuk është jeta ime, është një pjesë e saj. Unë zgjedh të ndaj gjërat e bukura, motivuese dhe artistike këtu dhe kaq.

I vlerësoj shumë dashurinë dhe ngùshëllimet dhe zgjedh të ìnjoroj negatìvitetin dhe ìnjorancën. Paqe”- janë fjalët e Encës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!