Këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Enca ka ndàrë me ndjékësit e saj në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet në mes të detit duke shijuar rrezet e diellit.

Siç duket artistja është kthyer pas në kohë me këtë pamje, e cila e ka bërë edhe më shumë nostalgjike.

Image result for enca

“E pafshim njëri-tjetrin sa më shpejt kështu. Gëzuar ditën e verës”, ka shkruar Enca krah postimit më të fundit në ‘Instagram’.

Komentet dhe pëlqimet e ndjékësve kanë qenë të shumta, teksa të gjithë janë duke shpresuar që ditët e vështira të kalojnë sa më shpejt dhe të gjithë të mund t’i kthehen normalitetit dhe angazhimeve të zakonshme të tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!