Ballina Showbiz Enca 'tallet' me fansat në Instagram (VIDEO)

Enca ‘tallet’ me fansat në Instagram (VIDEO)

Këngëtarja Enca Haxhiu po vazhdon që të jetë në vetizolim por që këngëtarja duket se nuk është duke ia kaluar edhe aq mirë

Ajo në një video që ka publikuar bën sikurse po i pret flokët e saj por që mandej e zbulon se krejt kjo ishte vetëm një trik i saj.

Ndryse, kjo video kanë bërë që shumë fansa të çuditen me veprimin e saj por më e çuditshme ishte se si arrin Enca të rrijë gjatë ditës me tërë atë grim në shtëpi.

Këngëtarja kishte premtuar se në këtë vit do të këtë shumë projekte dhe se ato do të vinin shumë shpejt, por ardhja e pandemisë si duket ka bërë që projektet e saj të mbesin në gjysmë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!