Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Enca humbi një nga njerëzit e saj më të dashur, babain.

Në një moment delikat si ky, këngëtarja zgjodhi të ndante pak fjalë më ndjekësit në ‘Instagram’, duke shpjeguar se sa të vështirë e ka pasur të flasë për njerëzit që do më shumë në rrjetet sociale.

Pas këtij momenti ajo i ka dedikuar pjesë të teksteve të saj mungesës së të atit, ndërsa së fundmi ka publikuar një foto të sajën. “Çdokush po përballet me një luftë të cilën ti nuk e di, gjithmonë jini të sjellshëm”, ka shkruar Enca krah postimit më të fundit në rrjetet sociale.

Mbështetja e personazheve të njohur të estradës shqiptare, por dhe e gjithë fansave të Encës ka qenë e menjëhershme, duke lënë një sërë komentesh pozitive në ‘Instagram-in’ e saj./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!