Ballina Showbiz Enca përgatit hitin e rradhës (VIDEO)

Enca përgatit hitin e rradhës (VIDEO)

Këngëtarja Enca Haxhia vetëm pak ditë më parë humbi njeriun e saj më të shtrenjtë,të atin.

Mirëpo këngëtarja ka vendosur të bëjë atë që do donte dhe babai i saj, ndaj ajo shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Image may contain: 1 person

Ka qenë vetë Enca e cila nëpërmjet një postimi në Instagram ka publikuar një video në të cilën dëgjohet kënga me titull “Ku mete”, e cila pritet të dalë shumë shpejt.

Si çdo këngë tjetër e saj dhe kjo padyshim që do të jetë një sukses i radhës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!