Këngëtarja Enca Haxhia vetëm pak ditë më parë humbi njeriun e saj më të shtrenjtë,të atin.

Mirëpo këngëtarja ka vendosur të bëjë atë që do donte dhe babai i saj, ndaj ajo shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Image may contain: 1 person

Ka qenë vetë Enca e cila nëpërmjet një postimi në Instagram ka publikuar një video në të cilën dëgjohet kënga me titull “Ku mete”, e cila pritet të dalë shumë shpejt.

Si çdo këngë tjetër e saj dhe kjo padyshim që do të jetë një sukses i radhës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!