Ballina Magazina Emina Çunmulaj me masa mbrojtëse nga koronavirusi (foto)

Emina Çunmulaj me masa mbrojtëse nga koronavirusi (foto)

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, vazhdon të jetë emër mjaft i komentuar në shtypin rozë. 

Bukuroshja, e cila së fundmi ka udhëtuar për në Massachusetts, tregon se ka marrë masa mbrojtëse ndaj coronavirusit apo siç njihet ndryshe edhe si sëmundja e frymëmarrjes.

Ajo në llogarinë e saj, Instagram, ka publikuar disa fotografi e video nga aeroporti duke treguar më shumë rreth gjendjes atje.

Shumica e rasteve me coronavirus janë raportuar në Kinë.

Sipas raportimeve, të paktën 723 njerëz kanë vdekur dhe ka pasur të paktën rreth 34 mijë raste të konfirmuara në 25 vende të botës që nga koha kur ka shpërthyer coronavirusi.

Virusi po ashtu është përhapur në shumë vende aziatike, si dhe në Evropë dhe Shtetet e Bashkuara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!