Këto ditë vetizolimi të gjithë personazhet e njohur kanë treguar se po e kalojnë kohën me më të dashurit e tyre duke treguar kujdesin maksimal për ta.

Së fundmi, moderatorja e njohur, Elita Rudi ka ndarë një video në ‘Instastory’ ku duket se ndodhet pranë Gjikos dhe Zërit duke shijuar programet në televizor.

Pushime familjare: Gjiko, Elita dhe Zëri nisen drejt këtij super ...

Ajo çfarë bie në sy është se si më i vogli i familjes nuk e lejon Gjikon të prekë flokët e mamit.

Edhe disa ditë më parë, Rudi ka treguar se ky karantinim i ka bërë të shijojnë gjërat më të bukura, ashtu siç është qëndrimi i gjatë me fëmijët dhe familjen./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!