Ballina Showbiz Edi Rama i dërgon mesazh, Stresi i hàkërrehet kryeministrit: Mua smë përqafon...

Edi Rama i dërgon mesazh, Stresi i hàkërrehet kryeministrit: Mua smë përqafon dot, bëhu gati…

Reperi Arkimed Lushaj ka ndarë në rrjete sociale, mesazhin e marrë nga kryeministri, Edi Rama.

Ditën e djeshme, një mesazh erdhi në celularët e shqiptarëve, në të cilin ishin disa këshilla dhe fjalë kurajuese nga kryeministri i vendit.

Image result for stresi edi rama

Ky mesazh ka mbërritur dhe në telefonin e Stresit, që nuk e ka pritur aspak mirë. Siç dihet, reperi prej kohësh është në ‘një lùftë’ të hapur me kryeministrin Rama, dhe nuk le vend pa e treguar këtë.

Reperi ka ndarë mesazhin e Edi Ramës me një mbishkrim, duke iu kundërpërgjigjur kryeministrit: “Po kë do përqafosh ti more skìzofren. Bohu gati me ik se të erdhi ora, lej përqafimet e mashtrimet”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!