E krahasojnë me po’rnostare, përgjigjet Megi Pojani!

Megi Pojani, një prej personazheve televiziv më të komentuar të kohëve të fundit, me natyrën e saj moskokëçaarëse dhe proovokuese, shpesh ndesh në komente nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Por, Megi si Megi, e pa kompleksuar, zgjedh që një për një t’i përgjigjet secilit prej tyre.

Në rastin më të fundit, ajo u krahasua me poornostare por sërish nuk e pati problem për të dhënë replikën e saj.

Një prej komentuesve, në fotografinë e re ku Megi vjen me syze optike, deklaron se ajo ngjan me pornostaren Mia Khalifa.

View this post on Instagram

E oooo ne te zenca unee

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani) on