Reperja e njohur Loredana vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm për karrierën e saj por dhe për jetën personale.

Pas ndarjes nga reperi Mozzik, Loredana u përfol se është në një lidhje me reperin Zuna dhe aludimet u përforcuan akoma më shumë pasi dy muaj më parë disa pamje ku Zuna shfaqej me një femër bionde, që mendohej se ishte Loredana bën xhiron e rrjetit.

Gota News | Mijëra euro për veshjet, Loredana nuk njeh limite

Ata e mohuan lidhjen, por postimet në rrjetet sociale shtuan dyshimet madje Loredana e quajti Zunën “partner…në biznes”.

Mirëpo Loredana na ka treguar gjithashtu se sa të rëndësishme janë paratë për të. Këtë na ka lënë të kuptojmë me një postim të fundit në Instagram, ku shkroi “F*ck bëni para”, ndërkohë që në foto shfaqet Rihanna.

Pra le të themi që Loredana është dakord me atë shprehjen “Leku e çon ujin përpjetë”.

riri.jpg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!