Ballina Magazina E akézojnë për ndërhyrje estetike, 'Meral' i serialit 'Lule të Vetmuara' shpérthen...

E akézojnë për ndërhyrje estetike, ‘Meral’ i serialit ‘Lule të Vetmuara’ shpérthen keq…

Aktorja turke Aleyna Solaker është bërë shumë e njohur në Shqipëri kohët e fundit.

Ajo luan rolin e “Meralit” në serialin “Lule të vetmuara” dhe është kthyer në një nga personazhet më të pëlqyer. Aleyna është 23 vjeç dhe përpos aktrimit, ka provuar edhe modelingun.

Mirëpo së fundmi aktorja është ùzuar se ka bërë ndërhyrje estetike për shkak se pamja e saj ka ndryshuar shumë që prej serialit “Lule të vetmuara”.

Në të vërtetë, Aleyna Solaker nuk ka bërë asnjë opéracion në fytyrën e saj, por një rregullim të dhëmbëve.

Këto të fundit kanë bërë që aktorja të pësojë këtë ndryshim i cili është komentuar shumë në mediat turke.

Aktualisht Aleyna luan në një serial të ri që po transmetohet në Turqi ndërsa xhirimet e serialit “Lule të vetmuara” i përfundoi dy vite më parë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!