Dy aktorët turk Can Yaman dhe Ozge Gurel janë bërë sërish bashkë për një serial të ri turk.

Aktorët nuk janë të panjohur për njëri-tjetrin pasi vite më parë luajtën bashkë në serialin “Hëna e plotë” i cili është transmetuar edhe në Shqipëri.

Ky serial pati shumë sukses prandaj pritet që edhe projekti i ri dy aktorëve të ketë shikueshmëri të lartë. Deri tani është mësuar se seriali i ri do të mbajë titullin “Bay Yanlis” (Zotëri Gabimi) dhe do të nisë transmetimin në verë në Turqi.

Ky serial do e rikthejë Can Yaman në ekran disa muaj pas mbarimit të “Erkenci Kus”. Fansat po e presin me padurim t’i shikojnë sërish bashkë në ekran dy aktorët.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!