Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa prej kohësh është duke jetuar romancën e saj me vëllain e Gigi dhe Bella Hadid.

Së fundmi ajo dhe Anwar Hadid janë parë bashkë teksa dilnin nga darka e 25-vjetorit të martesës së prindërve të saj.

Të dy të kapur për dore vërtetuan se marrëdhënia e tyre është më e fortë se kurrë.

Image result for dua lipa

Mirëpo të gjithë vëmendjen e rrémbeu Dua me një palë pantallona të kuqe të kombinuar me një bluzë të zezë, një xhaketë nga Balanciaga të hedhur mbi supe dhe një palë këpucë nga marka “Bottega Veneta”, me vlerë 905 dollarë.

Dua dhe Anwari po kalojnë shumë kohë së bashku mes Londrës, Los Angeles dhe New York-ut.

Ata kanë marrë një apartament me qera në New York, ku modeli i qëndron afër Dua-s gjatë angazhimeve të saj muzikore.

Going strong: Dua Lipa held hands with boyfriend Anwar Hadid while leaving her parents' anniversary dinner at The Ivy Asia St Paul's on Tuesday (Dua's father Dukagjin back left)
Turning heads: The chart-topping musician, 24, caught the eye as she slipped into a pair of red leather culottes
Abs-tastic! She teamed her bottoms with a black cardigan which teased a glimpse of her toned midsection

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!