Dua Lipa së fundmi pati një paraqitje të shkëlqyer në Paradën e komunitetit LGBTI në Sydney të shtunën.

Të dielën, 24-vjeçarja përfundoi udhëtimin e saj në Australi, teksa u pa duke u nisur nga Aeroporti “Kingsford Smith” i Sydneyt, shkruan DailyMail.

Teksa drejtohej për në Londër, këngëtarja shqiptaro-britanike kishte veshur një palë tuta të zeza për atë që ishte një fluturim i orëve të vona të natës.

Lipa u largua me një furgon të zi, teksa dukej tërheqëse edhe pse ishte komplet pa makijazh.

Dua kishte veshur një palë atlete Prada me çorape të bardha, dhe një bluzë të zezë.

Këngëtarja e hitit “New Rules” vuri në pah dukjen e saj natyrale, duke treguar fytyrën e saj të pastër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!