Burcu Biricik, i cili së fundmi ka luajtur personazhin e Dila në serialin Kuzgun të publikuar në Star TV në Turqi që po transmetohet edhe në Shqipëri në TV Klan, shpërndau me njekësit e saj fotot e reja nga llogaria e saj në rrjetet sociale.

Burcu Biricik, e cili ka qenë larg ekraneve për një kohë, pas përfundimit të serialit televiziv me Barış Arduç (Kuzgun), vazhdon të komunikojë me fansat e saj në rrjetet sociale.

Fotografitë e aktores së bukur që shpesh ndan, janë vlerësuar shumë. Burcu Biricik, i cili ka 2.1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, më në fund shpërndau fotot e reja së fundmi për fansat.

Foto janë të bërë në mënyrë profesionale nga të mëdhenjtë e Turqisë , fotografet Hamiyet Akpınar dhe Hüseyin Açıkgöz që u vlerësuan shumë.   Pelin Akil, Damla Sönmez dhe Zeynep Çamcı lanë përgjigje me emojis duke deklaruar pëlqimet e tyre, edhe këto aktore mjaft të njohura turke. Burcu Biricik gjithashtu falënderoi miqtë e saj për komentet e tyre të këndshme.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!