Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në estradën shqiptare. Përveç talentit të saj unik, Dafina Zeqiri njihet dhe për stilin e saj ekstravagant.

Këngëtaren shpeshherë e kemi parë të eksperimentojë me pamjen e saj si në ngjyrën e flokëve ashtu dhe në prerje. Gjatë gjithë kohës Dafina vjen me një look të ri për ndjekësit e saj.

Edhe pse këto ndryshime janë të shpeshta ajo tërheq vëmendje sikur të ishte hera e parë. Së fundmi, nëpërmjet një Instastory ajo tregoi se ka lyer flokët në ngjyrë kafe të hapur dhe i ka zgjatur.

Thonë se flokët janë gjysma e bukurisë dhe ky ‘look’ duket se i rri mjaft mirë Dafinës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!