Vetëm pak ditë më parë këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri paralajmëroi për projektin e saj më të ri muzikor nëpërmjet një postimi në Instagram ku ajo shfaqej mjaft ekstravagante.

Së fundmi ka qenë përsëri Dafina ajo e cila mahniti ndjekësit e saj me pozat séksi dhe format e saj bòmbàstike.

Këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku ka pozuar në një mënyrë aspak të zakonshme duke vënë në pah dhe tatuazhet që e karakterizojnë.

Dafina njihet për stilin e saj unik dhe guximin që ka. Ajo suprizon në çdo dalje të sajën dhe kësaj radhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!