Cristiano Ronaldo duket se di si t’ja bëjë qejfin vetes në këto ditë aspak të zakonshme për të gjithë.

Ai ndodhet në izolim në shtëpinë e tij në Portugali dhe ka vendosur t’i bëjë vetes një dhuratë super luksoze. “Bild” shkruan se portugezi ka blerë një makinë mjaft të shtrenjtë.

Bugatti Centodieci is limited to ten units, and Cristiano Ronaldo ...

Bëhet fjalë për një makinë të tipit “Bugatti Centodieci”, që do të prodhohet vitin e ardhshëm vetëm me 10 ekzemplarë.

Vlera e kësaj makine besohet të jetë rreth 9.5 milionë euro dhe do t’i dorëzohet pronarëve të rinj vetëm në vitin 2021.

Cristiano Ronaldo 'splashes out £8.5m on limited edition Bugatti ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!