Ballina Sport Cristiano Ronaldo i bën super makinën dhuratë...vetes! (FOTO)

Cristiano Ronaldo i bën super makinën dhuratë…vetes! (FOTO)

Cristiano Ronaldo duket se di si t’ja bëjë qejfin vetes në këto ditë aspak të zakonshme për të gjithë.

Ai ndodhet në izolim në shtëpinë e tij në Portugali dhe ka vendosur t’i bëjë vetes një dhuratë super luksoze. “Bild” shkruan se portugezi ka blerë një makinë mjaft të shtrenjtë.

Bugatti Centodieci is limited to ten units, and Cristiano Ronaldo ...

Bëhet fjalë për një makinë të tipit “Bugatti Centodieci”, që do të prodhohet vitin e ardhshëm vetëm me 10 ekzemplarë.

Vlera e kësaj makine besohet të jetë rreth 9.5 milionë euro dhe do t’i dorëzohet pronarëve të rinj vetëm në vitin 2021.

Cristiano Ronaldo 'splashes out £8.5m on limited edition Bugatti ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!