Së fundmi futbollisti i Juventusit, Daniele Rugani iu nënshtrua analizave dhe rezultoi pozitiv ndaj testit të koronavirùsit.

Vetë klubi i Juventusit konfirmoi rastin ku gjithashtu ata bënë të ditur se të gjithë personat që kanë patur kontakt me Danielen do të izolòhen.

Image result for ronaldo carantina

Mirëpo afër tij ka qenë dhe Cristiano Ronaldo. Nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetet sociale, ata treguan se kishin ndarë ditën e dielë të njëjtën dhomë zhveshje.

Mediat e huaja bëjnë të ditur se tashmë Cristiano ndodhet në karantinë. Ai është izòluar për të shmangur kontaktet me personat e tjerë.

Image result for ronaldo carantina

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!