Ballina Magazina Çmenden turqit! 'Bihter' dhe burri saj me Covid-19?

Çmenden turqit! ‘Bihter’ dhe burri saj me Covid-19?

Aktorja Beren Saat dhe bashkëshorti i saj Kenan Dogulu janë sot në vëmendje të mediave turke për shkak se nuk i janë përmbajtur rregullave për të parandaluar Koronavirùsin.

Mediat turke shkruajnë se aktorja dhe bashkëshorti i saj kanë shkuar me pushime disa ditë në Londër dhe janë kthyer.

Image result for kenan dogulu beren saat

Ndërkohë që pas rastit të parë me koronavirùs të shfaqur në Turqi, ministri i Shëndetësisë kishte bërë thirrje që të kufizohet lëvizja.

Turqit janë të shqetësuar se çifti mund të jetë prekur nga koronavirùsi pasi nuk e kanë zbatuar rregullin për të qëndruar 14 ditë të izòluar.

Vetë aktorja dhe bashkëshorti i saj ende nuk kanë dhënë asnjë deklaratë dhe po pritet reagimi i tyre për mediat.

Image result for kenan dogulu beren saat

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!