Ballina Showbiz Çiljeta ndryshon 'look', ja si duket tani këngëtarja

Çiljeta ndryshon ‘look’, ja si duket tani këngëtarja

Përveçse një këngëtare shumë e talentuar, Çiljeta njihet dhe për eksperimentet e shpeshta që bën me pamjen e saj.

E kemi parë me çdo ngjyrë, si dhe me çdo gjatësi flokësh dhe duket se asaj i shkon çdo gjë.

Image result for ciljeta

Prej disa kohësh ajo po i mbante flokët në ngjyrë të zezë, por me sa duket ka vendosur sërish të ndryshojë ‘look’.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, Çiljeta ka zbuluar për ndjekësit pamjen e saj të re. Ajo i ka lyer flokët gështenjë dhe kjo ngjyrë po ashtu i rri mjaft bukur me tiparet e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!