Përveçse një këngëtare shumë e talentuar, Çiljeta njihet dhe për eksperimentet e shpeshta që bën me pamjen e saj.

E kemi parë me çdo ngjyrë, si dhe me çdo gjatësi flokësh dhe duket se asaj i shkon çdo gjë.

Prej disa kohësh ajo po i mbante flokët në ngjyrë të zezë, por me sa duket ka vendosur sërish të ndryshojë ‘look’.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, Çiljeta ka zbuluar për ndjekësit pamjen e saj të re. Ajo i ka lyer flokët gështenjë dhe kjo ngjyrë po ashtu i rri mjaft bukur me tiparet e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!