Ballina Showbiz Çfarë po ndodh? Robert Berisha i bën 'tagg' Nora Istrefit, ja cila...

Çfarë po ndodh? Robert Berisha i bën ‘tagg’ Nora Istrefit, ja cila është arsyeja

Pasi ish-e dashura e tij, Jess Kadiu pranoi publikisht lidhjen e dashurisë me Robert Berishën, duket se ky i fundit ka zgjedhur t’i dedikojë ende postime në rrjetet sociale, këngëtares Nora Istrefi.

Roberti ka publikuar një video në ‘Instastory’, ku shfaqet duke dëgjuar projektin më të fundit muzikor të saj në bashkëpunim me Gjikon, të titulluar ‘Anna’. Ai e ka etiketuar Norën në këtë postim, duke treguar se ruan ende një raport shumë normal me të.

Image result for robert berisha nora

Nga ana tjetër vetë Istrefi nuk ka reaguar në asnjë lloj forme lidhur me lajmet e lidhjes së Berishës me Kadiun. Kujtojmë se jo më larg se dje, Roberti u kthye pas në kohë duke publikuar një video të vajzës së tyre, Renee kur ka qenë vetëm 1-vjeç.

Ndonëse komentet në rrjet janë nga më të ndryshmet, duket se Roberti vazhdon t’i dedikojë postime vetëm vajzës dhe mamasë së saj, duke u shfaqur indiferent ndaj çdo deklarate tjetër të bërë në mediat rozë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!