Ballina Showbiz Çfarë po ndodh? Kënga e Arilenës nuk është në faqen e Eurivizionit

Çfarë po ndodh? Kënga e Arilenës nuk është në faqen e Eurivizionit

Edhe pse u zgjodh e para nga të gjitha shtetet, kënga e Arilena Arës “Shaj” nuk është në faqen e Eurovizionit.

Ditëve në fundit në faqet shqiptare të Eurovisionit është ngritur një pikëpyetje e madhe përsa i përket kësaj çështjeje.

Image result for arilena ara

Mirëpo çdo gjë ka një përgjigje të qartë. Sipas rregullave të Eurovizion, Shaj” edhe pse është përzgjedhur e para, nuk është dërguar akoma si produksion final.

Në kanalin e Eurovisionit do të publikohet versioni anglisht, i shoqëruar me videoklip e kjo pritet të ndodhë shumë shpejt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!