Ditën e djeshme, reperi i njohur, Capital T ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur 28 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë speciale ta kalojë pranë miqve më të ngushtë.

Capitali ka publikuar video në llogarinë e tij personale ku shihet duke festuar deri në orët e para të mëngjesit.

“S’jam shumë tip i jetës së natës po është koha për festë! 29.02.92”, shkruan reperi në video.

Ai ka publikuar edhe një video ku shfaqet në shoqërinë e miqve, duke zbuluar se ka vendosur të kalojë një natë vetëm me djem.


By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!