Ballina Showbiz Çfarë feste! Capital T feston ditëlindjen me miqtë e tij më të...

Çfarë feste! Capital T feston ditëlindjen me miqtë e tij më të mirë (VIDEO)

Ditën e djeshme, reperi i njohur, Capital T ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur 28 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë speciale ta kalojë pranë miqve më të ngushtë.

Capitali ka publikuar video në llogarinë e tij personale ku shihet duke festuar deri në orët e para të mëngjesit.

“S’jam shumë tip i jetës së natës po është koha për festë! 29.02.92”, shkruan reperi në video.

Ai ka publikuar edhe një video ku shfaqet në shoqërinë e miqve, duke zbuluar se ka vendosur të kalojë një natë vetëm me djem.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!