Pas mbërritjes nga SHBA me grupin e saj të punës, këngëtarja Aurela Gaçe vendosi të vetëizolohej për të mirën e fëmijëve dhe familjarëve të saj. (Lexo këtu) Ajo iu nënshtrua kontrolleve për të parë nëse ishte prekur nga Covid-10 dhe duket se ia ka hedhur paq!

Pas dy javëve izolim total, këngëtarja nuk ka shfaqur asnjë shenjë të epidemisë dhe ka takuar më në fund me dy vajzat e saj. Këtë moment emocionues, Aurela e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale, duke treguar sa i vështirë ka qenë për të qëndrimi larg vajzave.

Sa është rritur vajza e Aurela Gaçes?! (VIDEO) - Privé - Faqja Zyrtare

Më në fund ,bashkë ❤❤❤❤. Mbas 14 diteve ,vetë-izolim ( per shkak se kishim udhetuar se bashku me grupin) . Zemra e dinte si po duronte pa mundur ti perqafoja . ~ ~ Pritëm me ankth te 7 ne qe ishim 2 jave më parë pertej oqeanit, me friken se mund te shfaqnim ndonje shenje. Per 14 dite, pyesnim perdite njeri-tjetrin, por, fatmiresisht, te gjithe ne jemi mire e i ju bashkuam me ne fund familjeve tona. . Vete-izolimi ishte detyre pindërore. Por edhe per ata prindër qe na kanë dhene jeten. ~~~ Tani ,do te vazhdojme te qendrojme mbyllur, por se bashku🙏. ~~~ ~~ Dua te falenderoj secilin nga ndjekesit qe më kane derguar mesazhe , qysh nga momenti kur u kthyem, duke pyetur se si ishim,e duke me dhene kurajo . Ishte shume prekese per mua, pasi kisha edhe shume presion psikologjik ,duke pritur cdo dite per ndonje simptome. E vleresoj shume kujdesin dhe dashurine tuaj. – – Se bashku ,shpresoj t’ja dalim ,te gjithe . #uneqendrojneshtepi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!