Ballina Showbiz Capital T publikon foton në vatrën e Koronavirùsit

Capital T publikon foton në vatrën e Koronavirùsit

Capital T i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e tij me postimin e fundit në rrjetet sociale, ku tregoi se ndodhej në Wuhan të Kinës.

“A po trembeni?”, ka shkruar artisti krah fotos në të cilën shfaqet i mbuluar me maskën mbrojtëse dhe kapele në kokë.

Image result for capital t

Komentet e ndjekësve kanë qenë të menjëhershme, shumë prej të cilëve janë befasuar nga ky veprim i këngëtarit. Megjithatë ata e kanë kuptuar menjëherë se kjo ka qenë një lojë e artistit pasi udhëtimet drejt atij destinacioni kanë qenë të ndaluara nga pikat kufitare.

Edhe Capital ka vendosur ta zbulojë këtë fakt në komente duke treguar se është mirë që të gjithë të qetësohen pak prej frikës dhe se gjithçka ka qenë thjesht një shaka./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!