Capital T i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e tij me postimin e fundit në rrjetet sociale, ku tregoi se ndodhej në Wuhan të Kinës.

“A po trembeni?”, ka shkruar artisti krah fotos në të cilën shfaqet i mbuluar me maskën mbrojtëse dhe kapele në kokë.

Image result for capital t

Komentet e ndjekësve kanë qenë të menjëhershme, shumë prej të cilëve janë befasuar nga ky veprim i këngëtarit. Megjithatë ata e kanë kuptuar menjëherë se kjo ka qenë një lojë e artistit pasi udhëtimet drejt atij destinacioni kanë qenë të ndaluara nga pikat kufitare.

Edhe Capital ka vendosur ta zbulojë këtë fakt në komente duke treguar se është mirë që të gjithë të qetësohen pak prej frikës dhe se gjithçka ka qenë thjesht një shaka./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!