Në mes të koncerteve të shumta e të njëpasnjëshme, si duket burimin e energjisë këngëtari e gjen tek dashuria  e fansave të tij.

Dhe nuk mund të jetë ndryshe, kur pas çdo koncerti ai merr nga dhurata më të këndshme dhe të personalizuara nga fansat e tij.

Gjatë ditës së djeshme, Butrinti hyri në llogarinë e tij në Instagram për të ndarë me qindra ndjekësit, disa nga dhuratat që kishte marrë  nga fansat e tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!