Ballina Showbiz Bora Zemani flet për marrëdhënien me Donald Veshaj

Bora Zemani flet për marrëdhënien me Donald Veshaj

Në rubrikën “Një Ditë me Dojnën” në Pop Culture ka qenë e ftuar moderatorja e njohur Bora Zemani.

Prej kohësh ajo është folur për një lidhje me Donald Veshaj dhe asnjë prej tyre nuk ka folur publikisht për raportin mes tyre. Autorja dhe moderatorja Dojna Mema ka pyetur Borën për raportin me Donaldin dhe faktin që Bora ka vendosur të qëndrojë larg vëmendjes mediatike.

Image result for bora zamani donald veshaj

“Nuk jam njeri qe me pëlqen te flas për jetën personale jam personazh publik interes publik duhet të jetë për punën qe bëj jo për jetën personale. Unë nuk dal me deklarata qe ndodh kjo apo ajo në jetën time personale. Të qenit personazh publik nuk më bën mua të privoj jetën personale. Njerëzit që janë afër meje e dinë statusin tim, nëse janë të interesuar e marrin vesh unë nuk fsheh asgjë”.-ka treguar Bora.

Më tej Dojna e ka pyetur se prej kohësh flitet që është me Donald Veshaj.

“Unë mbajta gjithë atë ligjëratë, njerëzit le të flasin unë do vazhdoj ta bej si të dua unë me kë të dua unë ti pròvoko sa të duash”.- ka rréfyer Bora duke qeshur.

Image result for bora zamani donald veshaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!