Ballina Showbiz Blendi Fevziu tregon me disa foto se si punohet në 'Opinion' në...

Blendi Fevziu tregon me disa foto se si punohet në ‘Opinion’ në këtë periudhë pandemie

Ditët e fundit në vendin tonë, por dhe kudo në botë kanë qenë mjaft të vështira për të gjithë për shkak të virusit ‘Covid 19’.

Gazetarë, por dhe personazhe të njohur kanë treguar se si kanë kaluar këto ditë për ta. Blendi Fevziu ka vendosur që emisionin e radhës ta zhvillojë në terren me qytetarët e ndryshëm.

“Punë në kohë pandemie. Sot në Tiranë”, shkruan Fevziu krah postimit të fundit ku duket se ka vizituar supermarketet, farmacitë etj.

Kujtojmë se një pjesë e programve televizive janë mbyllur, ndërsa ato që do të vazhdojnë transmetimin do të jenë me një numër të limituar prej 2 vetësh në një studio./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!