Pak ditë më parë bëri namin në mediat turke lajmi se aktorja Beren Saat dhe bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu mund të jenë prekur nga Koronavirùsi.

Lajmet erdhën si pasojë i udhëtimit të fundit të çiftit.

Ata shkuan me pushime disa ditë në Londër dhe më pas u kthyen në Turqi, në një kohë që koronavirùsi kishte filluar të përhapej.

Rezultati i imazhit për beren saat dogum gunu

Fansat turq të çiftit ishin të shqetësuar se ata mund të jenë prekur nga virusi pasi nuk zbatuan rregullin për të qëndruar 14 ditë të izoluar.

Më në fund aktorja ka reaguar pasi një ndjekës i ka komentuar në faqjen e saj.

“Zonja Beren a nuk duhet të qëndronit 14 ditë në karantinë?”, i shkruajti ndjekësja ndërsa Beren Saat ia ktheu: “Epidemia nuk kishte arritur në Europë kur ne ishim në Londër”. 

Rezultati i imazhit për beren saat dogum gunu

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!