Ballina Magazina 'Bihter' reagon për herë të parë që pas lajmeve se ishte e...

‘Bihter’ reagon për herë të parë që pas lajmeve se ishte e prekur nga Covid-19

Pak ditë më parë bëri namin në mediat turke lajmi se aktorja Beren Saat dhe bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu mund të jenë prekur nga Koronavirùsi.

Lajmet erdhën si pasojë i udhëtimit të fundit të çiftit.

Ata shkuan me pushime disa ditë në Londër dhe më pas u kthyen në Turqi, në një kohë që koronavirùsi kishte filluar të përhapej.

Rezultati i imazhit për beren saat dogum gunu

Fansat turq të çiftit ishin të shqetësuar se ata mund të jenë prekur nga virusi pasi nuk zbatuan rregullin për të qëndruar 14 ditë të izoluar.

Më në fund aktorja ka reaguar pasi një ndjekës i ka komentuar në faqjen e saj.

“Zonja Beren a nuk duhet të qëndronit 14 ditë në karantinë?”, i shkruajti ndjekësja ndërsa Beren Saat ia ktheu: “Epidemia nuk kishte arritur në Europë kur ne ishim në Londër”. 

Rezultati i imazhit për beren saat dogum gunu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!