Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të komentuar nga media rozë. Ata janë prindër të vogëlushes së tyre, Ajkës.

Ndonëse paniku ka kapur një pjesë të madhe të popullsisë Besi dhe Xhensila tregojnë se po kalojnë momente të bukura në shtëpinë e tyre pranë Ajkës.

Image result for ajka xhensila besi

Ka qenë Xhensila ajo e cila ka postuar në Instastory pamjen më të ëmbël që mund të shohim në këto ditë frike. Besi dhe vazja e tyre shihet se po luajnë së bashku me “shokët” e Ajkës të cilët janë lodrat dhe arushat e shumtë.

Xhensila është spektatore e këtij momenti kaq të bukur babë e bijë dhe nuk nguron ta ndajë dhe me ndjékësit e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!