Ballina Showbiz Babë e bij! Ja si stërvitet Robert Berisha me Renee

Babë e bij! Ja si stërvitet Robert Berisha me Renee

Ditët e fundit duket se këngëtari i njohur, Robert Berisha i është dedikuar plotësisht vajzës së tij, Renee.

Së fundmi ai ka ndarë në llogarinë e tij në ‘Instagram’ disa video ku duket se gjatë stërvitjes ditore në palestër, ka marrë me vete dhe vogëlushen.

Image result for robert berisha renee

Renee provon pistën e vrapit dhe më pas mbahet në disa hekura, teksa Roberti e merr në video. Renee duket se e ka shijuar në maksimum këtë eksperiencë pranë babit, pasi një moment Berisha ka zgjedhur t’i zëvendësojë shtangat me Reneen.

Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë, lajmi i lidhjes së tij me modelen Jess Kadiu bëri xhiron e rrjetit, megjithatë Roberti nuk komentoi asgjë./revistawho.com

Image result for robert berisha renee

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!