Blogerja e njohur, Armina Mevlani i është bashkuar sfidës më të fundit të ‘Instagram-it’, duke publikuar disa foto të sajat kur ka qenë fëmijë.

Ajo ka zbuluar disa pamje në të cilat shfaqet me miqtë e fëmijërisë mjaft e qeshur.

Ajo çfarë bie në sy është ëmbëlsia e Mevlanit, e cila nuk ka ndryshuar shumë nga ajo periudhë.

Kujtojmë se Armina kthehet herë pas here në kohë duke publikuar foto të ndryshme nga adoleshenca e saj dhe duke mos fshehur aspak nostalgjinë e saj për atë kohë./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!