Ballina Showbiz Arilena Ara publikon këngën që do na përfaqësojë ne Eurovizion

Arilena Ara publikon këngën që do na përfaqësojë ne Eurovizion

Vetëm pak orë më parë, Arilena Ara nëpërmjet një postimi në Instagram konfirmoi zyrtarisht titullin e këngës me të cilën do të na përfaqësojë në Eurovizion.

“Fall From The Sky” është titulli i ri i këngës “Shaj”. Ky ndryshim i ka konfuzuar ndjekësit, të cilët pyesin se çfarë ndodhi me këngën fituese të Festivalit të Këngës.

Image result for arilena ara

Mirëpo prej kohësh Arilena po punon shumë për ta përshtatur këngën fituese në anglisht dhe në version më modern, në mënyrë që të kuptohet dhe nga të huajt.

“Fall From The Sky” pritet të ngjitet në skenë në gjysmën e dytë të natës së dytë gjysmëfinale, në Rotterdam.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!