Arilena Ara është një nga këngëtaret e reja shqiptare, por me një sukses shumë të madh.

Ajo është lakuar shumë nga mediat për shkak të talentit unik që ka dhe së fundni pritet të ngjitet në skenën magjike të Eurovizion-it.

Ditën e djeshme Arilena ka udhëtuar drejt Amsterdamit dhe këtë mëngjes ka publikuar në Instagram foto ku tregon me një finxhan kafeje se sapo është zgjuar nga gjumi.

Me një pamje të freskët dhe shumë natyrale, Arilena i thotë  “Mirëmëngjes” gjithë ndjekësve të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!