Ballina Showbiz Arbnora Ademaj nuk përmbahet! Ish-missi ngre ngre këmbët(FOTO)

Arbnora Ademaj nuk përmbahet! Ish-missi ngre ngre këmbët(FOTO)

Është një prej femrave më séksi dhe më të kompletuara shqiptare.

Bëhet fjalë për modelen, moderatoren dhe aktoren, Arbnora Ademaj e cila së fundi ka realizuar një fotosesion tejet atraktiv, shkruan Indeksonline.

Arbnora edhe këtë herë vuri në pah pikat e forta, trupin shtatgjatë, këmbë séksi dhe belin e hollë.

Ish-Missi dukej në formë më të mirë, teksa mahniti me bukurinë dhe sharmin për të cilin edhe njihet.

Ndërkohë, Arbnorën të cilën aktualisht e shohim në ekranet e televizioni publik, shumë shpejt do ta shohim në kinematografinë turke, për të cilat tashmë ka filluar xhirimet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!