Reperi i njohur nga Kosova, Fero dhe modelja Arbenita shpeshherë kanë qenë të lakuar nga portalet për ndarjen e tyre, mirëpo çifti i ka treguar të gjithëve se ata janë bashkë dhe më të dashuruar se asnjëherë më parë.

Si Fero ashtu dhe Arbenita kanë ndarë me ndjékësit pamje të ndryshme nga momentet që kalojnë së bashku dhe mesa duket as Koronavirùsi nuk ka mundur t’i ndalojë çiftin të qëndrojnë afër me njëri-tjetrin.

Rezultati i imazhit për fero arbenita

Së fundmi ka qenë Fero ai i cili ka publikuar një foto ku shihet krah Arbenitës. Kur të gjithë janë të izoluar reperi ka preferuar që t’ia shprehë dashurinë të dashurës së tij, Arbenitës.

“Gruja jem ma e mira n’botë”, ka shkruar ai.

Vetëm pak javë më parë Fero në një intervistë të dhënë tha se ai dhe Arbenita kanë plane së bashku për të ardhmen.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!