Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka vendosur të vetizòlohet këto ditë në ambientet e shtëpisë pranë më të dashurve të saj.

Pak më parë ajo ka ndarë disa foto me djalin, Jonin duke treguar se i mungojnë pushimet me të.

Rezultati i imazhit për arbana osma ni

“Kur kjo çmenduri të ketë mbaruar, gjëja e parë që do bëj do jëtë të zbuloj botën me shokun tim të udhëtimeve, por për momentin po mjaftohemi me kujtimet e bukura të vitit të shkuar. Çdo gjë do të shkojë mirë. Kini kujdes”, ka shkruar Osmani krah postimit më të fundit në rrjetet sociale, ku ka përmbledhur momentet më të bukura me djalin e saj.

Kujtojmë se të gjithë personazhet e njohur janë vetizoluar këto kohë me familjet e tyre dhe e kanë zbuluar këtë edhe në rrjetet sociale, për të dhënë një shembull gjithë shoqërisë shqiptare./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!