Ballina Showbiz Angela Martini tregon se si e surprizon bashkëshorti saj

Angela Martini tregon se si e surprizon bashkëshorti saj

Pak javë më parë me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, modelja e njohur shqiptare, Angela Martini zbuloi se ndodhej pranë bashkëshortit të saj, duke shtuar se e drejta fiton gjithmonë.

Pas këtij momenti duket se Angela po jeton periudhën më të bukur me partnerin e saj, i cili nuk heziton ta surprizojë.

Image result for angela martinui burri

Martini ka ndarë në llogarinë e saj një video, në të cilën ka treguar se bashkëshorti i ka dhuruar një buqetë të madhe të mbushur me trëndafila rozë dhe të kuq.

“Nga burri im”, ka shkruar Angela krah këtij postimi. Kujtojmë se modelja nuk ka hezituar asnjëherë të shprehë edhe publikisht dashurinë e madhe që jeton çdo ditë me më të dashurin e saj./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!