Dita e femrave i ka bërë të gjithë personazhet e njohur t’i dedikojnë fjalët më të bukura mamave, motrave apo mikeshave të tyre.

E fundit që ka zgjedhur të ndajë një foto me femrat më të rëndësishme në jetën e saj, ka qenë moderatorja e njohur, Amarda Toska.

Ajo ka ndarë një foto nga një prej udhëtimeve të saj në Itali, ku shfaqet me një pjesë të familjes.

Image result for ami toska

“Gëzuar, gëzuar motra, mami. Ju kam në zemër”, ka shkruar Toska krah fotos që ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’.

Kujtojmë se Amarda ka ndarë rrallëherë foto me familjarët e saj. Shumicën e kohës moderatorja ka pozuar pranë bashkëshortit, djalit dhe vajzës së saj./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!