Ballina Showbiz Ami ka ditëlindjen, na prezanton me vajzen Sia, sa shumë është rritur...

Ami ka ditëlindjen, na prezanton me vajzen Sia, sa shumë është rritur (FOTO)

Amarda Toska ka festuar sot ditëlindjen e saj midis shumë urimesh të mbërritura në llogarinë në rrjetet sociale. Moderatorja ka ndarë pamjen e zyrës së saj të mbushur me tollumbace, por dhe darkës që ka shijuar pranë njeriut të saj të zemrës, Ermalit.

Ndërsa pak më parë, Ami ka publikuar dhe një foto me vajzën e saj, Sia, duke e zbuluar mjaftueshëm pamjen e të voglës.

“Sia dashuria, ditëlindja ime”, ka shkruar Toska krah postimit ku shfaqet së bashku me vajzën duke u argëtuar. Ajo çfarë bie tjetër në sy është fakti se Sia rritet edhe më shumë dita ditës.

Kujtojmë se deri më tani, Ermali dhe Amarda janë treguar shumë të kujdesshëm me pamjen e vajzës, duke publikuar shumë pak foto, megjithatë duket se ditëlindja e moderatores i ka bërë të ndryshojnë mendim./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!