Ballina Showbiz Alba Hoxha ràporton motin në mënyren më komike të mundshme (VIDEO)

Alba Hoxha ràporton motin në mënyren më komike të mundshme (VIDEO)

Ndonëse shumë biznese dhe aktivitete janë pézulluar, puna në media po vazhdon normalisht. Përveç informimit njerëzit kanë nevojë dhe të argëtohen në këto ditë aspak të lehta.

Prezantuesja e motit, Alba Hoxha pak minuta më parë në llogarinë e saj në “Instagram” ka ndarë me ndjékësit e saj një video tepër komike.

Image result for alba hoxha

Gjatë prezantimit të motit Alba inskénon një pjesë ku e zë kolla dhe reagimet nga njerëzit e pranishëm aty ishin të menjëhershme.

Nga komentet e ndjékësve mund të kuptosh fare lehtë se momente të tilla për të qeshur janë shumë të nevojshme tani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!