Ballina Aktualitet Aksìdent i rëndë në Librazhd

Aksìdent i rëndë në Librazhd

 Një aksìdent ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Librazhd.

Si pasojë e përplàsjes së dy automjeteve të plàgosur kanë mbetur 5 persona. Fatmirësisht të 5 të plàgosurit ndodhen jashtë rrézikut për jetën ndërkohë që janë dërguar me urgjéncë në spìtalin rajonal të Elbasanit.

Aksìdenti mësohet se ka ndodhur në vendin e quajtur Kthesa e Murrashit. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar fòrca të shumta polìcie të cilët po hetòjnë për zbardhjen e plotë të shkàqeve të aksìdentit./Top Channel

Image result for aksident librazhd

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!